آموزش دوربین مداربسته در تبریز

آموزش دوربین مداربسته در تبریز توسط شرکت شاهین دید سهند صورت می گیرد. باتوجه به ارتباط مستقیم دوربین مداربسته با امنیت جامعه، افرادی که علاقه مند به شغل فروش و نصب دوربین مداربسته در تبریز هستند باید دوره های آموزشی لازم را بگذرانند. شاهین دید سهند جزو اولین شرکت هایی می باشد که اقدام به آموزش سیستم های امنیتی نموده است .

آموزش دوربین مداربسته به صورت کاملا کاربردی بوده به گونه ای که  کارآموزان پس از گذراندن دوره های آموزشی می توانند وارد بازار کار شوند .
یکی از دلایل برگذاری دوره های آموزشی توسط شاهین دید سهند ، شناسایی و جذب افراد توانمند، متعهد، با اخلاق و علاقه مند به صنعت سیستم های نظارتی می باشد.

انواع آموزش

1- گذراندن دوره های آموزشی : در این حالت افراد علاقه مند در دوره ها ثبت نام نموده و در موعد مقرر در دفتر مرکزی شاهین دید سهند در کلاس آموزشی حضور خواهند یافت .

2- گذراندن دوره کارآموزی : در این حالت افراد علاقه مند به همراه تیم اجرایی شاهین دید سهند در محل پروژه ها حاضر شده و به مدت یک ماه به عنوان کارآموز مشغول به کار و آموزش می شوند .

در صورتی که می خواهید وارد صنعت دوربین های مداربسته شوید، اول باید تخصص و تجربه کافی در این زمینه را به دست بیاورید در غیر این صورت احتمال اینکه شما در این شغل موفق نباشید  افزایش میابد.

در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی و کارآموزی ، فرم مربوط به آموزش  را تکمیل نموده و با بخش آموزش شرکت تماس حاصل نمایید.