دانلود نرم افزارهای هایک ویژن

در قسمت دانلود نرم افزارهای هایک ویزن می توانید تمامی نرم افزارهای کاربردی هایک ویژن ، داهوا ،تیاندی ، هایلوک و همچنین می توانید سایر نرم افزارهای کاربردی دوربین های مداربسته را دانلود نمایید . محصولات شرکت های تولید کننده معتبر دوربین مداربسته در جهان دارای کیفیت بالایی بوده و همواره نرم افزار های پیشرفته و حرفه ای جهت نمایش و ضبط تصاویر دارند. همچنین شرکت های معتبر در وب سایت های خود فایل های بروزرسانی برای دستگاه ها و دوربین های مداربسته خود قرار می دهند.
شاهین دید سهند به عنوان لیدر فعالان سیستم های نظارت تصویری در استان آذربایجان شرقی تنها مجموعه ای است که فقط کالاهای اورجینال و بین المللی در سبد کالای خود دارد و جهت رفاه حال همکاران و مشتریان خود قسمت دانلود نرم افزار های هایک ویزن را ایجاد نموده است .
در این قسمت شما می توانید نرم افزار های کنترل از راه دور  مانند انی دسک و سوپریمو ، نرم افزار های کلاینت هایک ویژن برای ویندوز و اندروید ، بروزرسانی های دستگاه های ضبط و دوربین مداربسته هایک ویژن و سایر برندها را دانلود نمایید .در صورت بروز مشکل در قسمت دانلودها می توانید در بخش ارسال تیکت با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید ویا با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.