در راستای افزایش سطح امنیت شما
در اوج هستیم و در اوج خواهیم ماند

دوربین مداربسته در تبریز

دوربین مداربسته در تبریز را با نام شاهین دید سهند می شناسند .شاهین دید سهند در سال 1390 با هدف آموزش، مشاوره، عرضه و اجرای سیستم های امنیتی و نظارتی به صورت حقوقی وارد بازار دوربین مداربسته در تبریز گردید . ما یک گروه تخصصی در زمینه تامین سیستم های امنیتی از صفر تا صد هستیم برای اینکه امنیت را در سطح بالا به شما هدیه کنیم .
گروه ما تمام خدمات اعم از تأمین بهترین و با کیفیت ترین سیستم های امنیتی، نصب ، آموزش نحوه استفاده و پشتیبانی را در اسرع وقت ارائه می دهد.
شاهین دید سهند به عنوان لیدر فعالان در زمینه دوربین مداربسته در تبریز می باشد . این مجموعه سبد کالایی متنوع و گسترده ای را در برندهای هایک ویژن در تبریز، داهوا در تبریز، هایلوک در تبریز و حارس در تبریز به مشتریان خود ارائه می نماید .
شاهین دید سهند در استان آذربایجان شرقی خدمات منحصربه فردی همچون سرویس دوره ای سالانه دوربین مداربسته در تبریز، خدمات پس از فروش تا دو سال به صورت رایگان ارائه می دهد . همانطور که می دانیم یکی از مهم ترین عواملی که یک مجموعه را در صنعت نظارت تصویری از سایرین متمایز می سازد، به روز بودن محصولات و ارائه ی خدمات پس از فروش مناسب و مشتری مداری آن است. شاهین دید سهند با مهندسین متخصص خود در بخش های پشتیبانی فنی و گارانتی، همواره در تلاش است تا هر گونه ایراد و اختلالات پس از نصب دوربین مداربسته مشتریان خود را در کم ترین زمان رفع نماید . تمام محصولات شاهین دید سهند شامل خدمات پشتیبانی فنی و گارانتی می شوند و شما می توانید در صورت هر گونه مشکل با شماره 04135562125 در تماس باشید. همچنین در هنگام خرید نیز می توانید مشاوره های لازم و کافی را از تیم متخصص بخش فروش شاهین دید سهند دریافت نمایید.

اعضای تیم ما

آقای آبکاری

مدیر مجموعه

آقای آخوندی

مدیر مالی

خانم آقازاده

سرپرست فروش ریتیل

خانم پیری

سرپرست فروش سازمانی

آقای احمدیان

تکنسین فنی

آقای خیری

تکنسین فنی