اخبار و مقالات

شرکت هایک ویژن

هایک ویژن _شرکت شاهین دید سهند

 

این مقاله در ارتباط با معرفی کامل شرکت هایک ویژن می باشد و در ادامه آن به معرفی جزئیات و مطالب مرتبط به این شرکت نظیر لیست محصولات هایک ویژن ، قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن ، دوربین مداربسته هایک ویژن ، نمایندگی هایک ویژن  و در آخر به معرفی نمایندگی هایک ویژن در تبریز یعنی شرکت شاهین دید سهند می پردازد که نمایندگی فروش و ارائه خدمات دوربین مدار بسته در تبریز را به عهده دارند .

 

هایک ویژن_شرکت شاهین دید سهند

معرفی شرکت هایک ویژن از نقطه تاسیس شرکت تا ادامه فعالیت هایش در سال های اخیر :

 

در ابتدا به معرفی مختصر این شرکت می پردازیم که شرکت هایک ویژن چیست و از کجا به این معروفیت در حوزه تخصصی خود یعنی دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی – نظارتی دست پیدا کرده است . در اصل هایک ویژن یک شرکت و کمپانی چینی است که در راستای تولید و فروش محصولات و تجهیزات مربوط به سیستم های حفاظتی و امنیتی مشغول به کار است و در این زمینه محصولاتش را تولید و به فروش می رساند .

بیشتر فعالیت ها و محصولات تولیدی هایک ویژن در زمینه  و حوزه محصولات امنیتی و نظارتی تصویری است مانند دوربین های مدار بسته و اقلام و تجهیزات مرتبط با دوربین های مدار بسته که با کیفیت و کارایی تمام تولید و به جهان عرضه می شوند و می توان گفت که حوزه تخصصی شرکت هایک ویژن مربوط به این موارد است .

هایک ویژن _ شرکت شاهین دید سهند

ساختمان مرکزی و اصلی  شرکت هایک ویژن در کشور چین قرار دارد و در شهر هانگژو چین مستقر شده است .  کمپانی هایک ویژن در سال 2001 تاسیس شده است و فعالیت خود را آغاز کرده و شروع به تولید و ارائه خدمات کرده است و در 15 سال اخیر بازار سیستم های حفاظتی و امنیتی را به طور کامل در دست گرفته است .

پیشرفت های شرکت هایک ویژن در سال های شروع و اخیرا و علل وقوع آن :

علت اصلی این پیشرفت  کردن و گسترده شدن محصولات هایک ویژن در بین جوامع مختلف ، ناشی از هدف اصلی شرکت هایک ویژن بوده است . هدف اصلی شرکت هایک ویژن افزایش هرچه بیشتر کیفیت محصولات و خدمات خود در کنار مناسب بودن قیمت های این خدماتی است که ارائه می کند  و همین عامل در محبوبیت این شرکت و محصولاتش در بین مردم تاثیر به سزایی داشته است  که نتایج آن را به خوبی هم در فضای واقعی و دنیای روزمره شاهد هستیم و هم در فضای مجازی و دنیای اینترنت ، که این برند و شرکت چقدر از محبوبیت بالایی برخوردار شده  است که تمامی آن را مدیون خود و تلاش های عوامل شرکت است .

هایک ویژن برند و شرکتی بی رقیب در حوزه سیستم های امینتی :

بارز ترین و اصلی ترین علت بهترین بودن هایک ویژن این است که شرکت هایک ویژن اهمیت زیادی به نیاز های مشتری ها و مصرف کننده خود می دهد و در راستای تشخیص مشکلات آن ها و برطرف ساختن آن مشکلات از طریق ارائه بهترین محصولات و خدمات خود  به مشتری ،  تمام تلاش خود را به کار می گیرند که اگر بخواهیم مثالی برای روشن تر ساختن میزان تلاش و اهمیت این شرکت ارائه دهیم ، خواهیم گفت که شرکت هایک ویژن در مجموع  کارکنان بسیار خود که استخدام کرده است ، فقط حدود 40 هزار کارشناس در زمینه های نصب ، فروش ، تولید و پخش اختصاص داده است تا بهترین خدمات و محصول های خود را به مصرف کنندگان و مشتریان ارائه کنند و بهترین نتیجه و بازخورد ممکن را دریافت کنند زیرا این نتیجه و بازخورد عالی نیازمند متخصصین و افراد ماهر در این زمینه است که این شرکت نیز به آن اهمیت داده است و این میزان از افراد ماهر را استخدام کرده است تا کیفیت کار خود را تضمین کند . و مسلما این تلاش ها بی نتیجه نمی مانند  همانطور که مشخص است هم بی نتیجه نمانده است که در سرانجام این اهمیت دادن ها و سخت کوشی های هدفمند این کمپانی شاهد هستیم که این فعالیت های برنامه ریزی شده  و مفید منجر شده اند تا که  شرکت هایک ویژن در مقام بالایی در لیست پر فروش ترین و ارائه کننده بهترین محصولات در زمینه دوربین های مدار بسته قرار بگیرد . شرکت هایک ویژن با توجه به دلایلی که به اختصار در این مطلب نیز ذکر شده است و دلایل موثر دیگر که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت ، شرکتی بی رقیب در زمینه دوربین های مدار بسته و سیستم های امنیتی و نظارتی به شمار می رود .

شرکت هایک ویژن چه محصولات و خدماتی را ارائه می کند ؟

شرکت هایک ویژن تنوع محصولات بالایی را دارد به شکلی که با قطعیت می توان گفت تمام محصولات در زمینه های حفاظتی و امنیتی را دارند و می توانند تولید کنند و به فروش برسانند و اسامی این کالاها را در لیست تولید و فروش خود ثبت کرده اند که می توانید از طریق بخش محصولات سایت به مشاهده آن بپردازید و برای راحتی کار و ذسترزسی شما به این محصولا ه اختصار آنها را توضیح می دهیم که مهم ترین آنها ب شرحی است که در لیست زیر آمده اند :

 1. دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD1023G0-I
 2. دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD1123G0-I
 3. دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2123G0-IS
 4. دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2423G0-IW
 5. دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2T43G0-I5
 6. دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE16C0T-IRP
 7. دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-ITF
 8. دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE56D0T-IPF
 9. دوربین مداربسته هایک ویژن مدلDS-2CE56H0T-IT3F
 10. دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE76D0T-ITPFS
 11. دستگاه ان وی آر 4 کانال هایک ویژن مدل DS-7104NI-Q1/M
 12. دستگاه ان وی آر 8 کانال هایک ویژن مدل DS-7108NI-Q1/M
 13. دستگاه دی وی آر 16 کانال هایک ویژن مدل DS-7116HQHI-K1
 14. دستگاه دی وی آر 4 کانال هایک ویژن مدل DS-7204HQHI-K1
 15. دستگاه دی وی آر 4 کانال هایک ویژن مدل DS-7204HUHI-K1
 16. دستگاه دی وی آر 4 کانال هایک ویژن مدل DS-7204HUHI-K1/P
 17. دستگاه دی وی آر 8 کانال هایک ویژن مدل DS-7208HQHI-K1
 18. دستگاه دی وی آر 8 کانال هایک ویژن مدل DS-7208HUHI-K2/P
 19. دستگاه دی وی آر 16 کانال هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1
 20. دستگاه دی وی آر 16 کانال هایک ویژن مدل DS-7216HUHI-K2
 21. دستگاه ان وی آر 16 کانال هایک ویژن مدل DS-7616NI-Q2
 22. دستگاه ان وی آر 32 کانال هایک ویژن مدل DS-7732NI-Q4

شرکت هایک ویژن در سال های اخیر تلاش های زیادی برای فعالیت داشتن و تولید محصولات در زمینه های مرتبط با سیستم های حفاظتی ( به جز دوربین های مدار بسته ) نیز داشته است . برای مثال تجهیزاتی نظیر ابزار های کنترل تردد ، دوربین های هوشمند  ساخته شده با هوش مصنوعی ، سیستم های اعلام حریق ، دوربین های حرارتی ( برای مثال و توضیحات بیشتر این مورد  برای تشخیص وجود انسان ها در یک مکان به کار می رود و تشخیص آن از طریق محیط و از طریق درجه گرمایش بدن انسان ثبت و مشخص می شود و این آمار و حرارت توسط دوربین های حرارتی ثبت می شوند و انجام می پذیرند ) و … را تولید کرده است .

محصولات شرکت هایک ویژن قابلیت این را دارند تا هم در پروژه های بزرگ ( نظیر شرکت ها و استفاده در حومه های شهر) به کار گرفته شوند و هم در پروژه های کوچک (نظیر منازل و ساختمان های مسکونی و حیاط های خانه )  مورد استفاده قرار بگیرند و استفاده از آن برای هر دو مورد مشترک است و محدودیتی برای خرید و استفاده ندارد .

شرکت هایک ویژن در روز به چه میزان تولیدات دارد و به کدام کشور ها محصولات خود را صادر می کند ؟

شرکت هایک ویژن در زمینه دوربین های مدار بسته بالای دویست هزار دوربین مدار بسته و در زمینه ضبط کننده ها حدود سی هزار مورد در روز تولید می کنند و به فروش می رسانند .

اما با وجود این حجم از تولیدات ، ایران تنها به تعداد هفتصد هزار مورد بسنده کرده و تنها به این تعداد خریداری می کند و وارد کشور می کنند تا از طریق نمایندگی های شرکت هایک ویژن در ایران به فروش برسانند .

شرکت هایک ویژن در کل  درحدود 155 کشور نمایندگی دارد و محصولات خود را در اختیار آنها قرار می دهد تا بر اساس شرایط لازم و ذکر شده از طرف شرکت هایک ویژن و به عنوان نماینده آنها در شرکت های مختلف محصولات خود را به فروش برسانند و بهترین خدمات در نکات مختلف کره زمین به مردم ارائه دهند  .

نمایندگی شرکت هایک ویژن در استان آذربایجان شرقی و درشهر تبریز :

شرکت شاهین دید سهند نمایندگی شرکت هایک ویژن در تبریز را دارد و به عنوان یکی از بهترین نمایندگی ها در سطح کشور بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان و کاربران خود ارائه می دهد . لیست محصولات هایک ویژن که در قسمت بالای این مقاله نیز ذکر شده است را می توانید در سایت شاهین دید سهند به طور کامل مشاهده کنید که توضیحات مفید و به اختصاری نیز درباره محصولات هایک ویژن داده شده است تا به راحتی محصول مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنید و حتی در صورت امکان با شماره گیری شاهین دید سهند از مشاوره های رایگان این شرکت جهت انتخاب و تصمیم گیری برای انتخاب بهترین و مناسب ترین محصول بهره مند شوید . این شرکت به پاس قدرت و اطمینان از کیفیت بالای خود حتی در کنار مشاوره های رایگان ، به مدت دو سال بر روی خدمات و محصولات خود پشتیبانی دارد و به مدت دو سال  تمامی محصولات و خدماتش را گارانتی می کند و دیگر نیازی به دغدغه های فکری برای خدمات پس از فروش نخواهید داشت . شرکت شاهین دید سهند با قطعیت هدف اول و آخر خود را رضایت مشتری در راستای ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصول و خدمات به مشتریان قرار داده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *