فروش دوربین مداربسته در تبریز

شاهین دید سهند مرکز فروش دوربین مداربسته در تبریز می باشد . به دلیل حساسیت موضوع امنیت این شرکت هر ساله محصولات برندهای مختلف را بررسی نموده و بهترین برندهای جهانی را شناسایی و به سبد کالایی خود اضافه می نماید .
شاهین دید سهند به عنوان بزرگترین مرکز فروش دوربین مداربسته در تبریز ، نماینده برترین برند های جهانی می باشد . برند هایک ویزن در تبریز، داهوا در تبریز، تیاندی در تبریز و هایلوک در تبریز، برندهایی هستند که شاهین دید سهند در سبد کالایی خود دارد.
این شرکت نمایندگی محصولات شرکت پارس ارتباط افزار در استان آذربایجان شرقی بوده و تمامی کالاهای ارائه شده از طریق گمرک وبه صورت کاملا قانونی وارد کشور شده، دارای مجوزهای قانونی لازم و گارانتی شرکت پارس ارتباط افزار می باشند. ما افتخار می کنیم در استان آذربایجان شرقی تنها شرکتی هستیم که فقط کالاهای اورجینال و برتر دنیا در سبد کالای شرکت قرار گرفته است و به هیچ عنوان بخاطر منافع مالی کالای بی کیفیت، نامرغوب، ناشناخته و نونیم عرضه نخواهیم نمود.
به عقیده ما امنیت ریسک پذیر نیست و نمی توان امنیت افراد را با عرضه محصولات نامشخص به خطر انداخت .
تیم فروش شاهین دید سهند متشکل از متخصصین صنعت دوربین مداربسته همواره آماده ارائه مشاوره و خدمات فروش به هموطنان عزیز می باشند.

بخش فروش شرکت شاهین دید سهند