وقتی شما برنده باشید ما نیز برنده ایم

مدرک دوربین مداربسته در تبریز

صنعت دوربین مداربسته با توجه به اینکه ارتباط مستقیم با امنیت افراد و جامعه دارد از حساسیت بالا برخوردار است و دریافت مدرک دوربین مداربسته در تبریز و پروانه کسب دوربین مداربسته در تبریز الزامی می باشد .
شاهین دید سهند مجموعه ثبت شده دوبین مداربسته  و همچنین دارای مدرک دوربین مداربسته  ( مدرک بین المللی هایک ویژن ) و پروانه کسب دوربین مداربسته  می باشد .
شاهین دید سهند مرکز پخش دوربین های مداربسته و سیستم های نظارتی در استان آذربایجان شرقی می باشد . این مجموعه خدمات آموزش ، مشاوره ، طراحی و اجرا ، خدمات پس از فروش را نیز ارائه می دهد .
یکی از افتخارات مجموعه آموزش تکنسین های بسیاری است که هم اکنون پرسنل شاهین دید سهند هستند یا در بازار کار سیستم های حفاطتی مشغول به کار شده اند . علاقه مندان می توانند در دوره های آموزشی مجموعه ثبت نام نموده و پس از گذراندن دوره در صورت تایید استخدام مجموعه شوند .
دوره های آموزشی شاهین دید سهند کاملا کاربردی بوده و تمامی نکات مهم و کلیدی به کارآموزان آموزش داده می شود . در این دوره ها محصولات برندهای هایک ویزن، داهوا ، تیاندی و هایلوک مورد بررسی قرار گرفته و به صورت عملی مراحل نصب و تنطیم دوربین ها و دستگاه ضبط توضیح داده می شود . جهت ثبت نام در دوره های آموزشی با بخش پشتیبانی مجموعه تماس حاصل نمایید .

گواهی نامه ها