ظهور برند تولیدی پارس ارتباط افزار

در سال های اخیر، به دلیل افزایش دامنه محدودیت های بین المللی و تعلیق همکاری شرکت های خارجی با طرف ایرانی، فرآیند تولید و به تبع آن اقتصاد کشور دچار مشکلات عدیده ای گردیده است. در همین راستا، دولت با شعار رونق تولید و با هدف حمایت از تولید داخلی، واردات کالاهای مشابه تولید داخلی را ممنوع و با ایجاد عرصه رقابت بین تولیدکنندگان داخلی، ضمن جلوگیری از خروج ارز از کشور از تولید داخلی حمایت نموده است. با تحقق شعار رونق تولید و همزمان با کاهش چشمگیر در نرخ بیکاری و ایجاد بهبود در اوضاع معیشتی مردم، شاهد ایجاد تحول و تغییرات مثبت در اقتصاد و نظام بانکی کشور با افزایش پول و کاهش تورم در کشور خواهیم بود.

راهکاری برای چالش های پیش رو

با بررسی موشکافانه مسیر حرکت کشورهای پیشرفته اقتصادی مشخص می شود که همه این کشورها در یک بازه زمانی معین، با کاهش واردات و تمرکز بر روی تولید داخلی راه را برای رشد اقتصادی خود هموار کرده اند. به عنوان مثال، کشور آمریکا که دارنده رتبه نخست اقتصاد در جهان است، سال ها ورود کالاهای خارجی را ممنوع کرد. با ممنوعیت ورود کالای خارجی، تولیدات داخلی افزایش می یابد و مردم نیز از تولید ملی خود بهره می برند. همچنین، میان تولیدکنندگان داخلی برای ارائه کالای بهتر و مرغوب تر فضای رقابتی ایجاد می شود و این رقابت به بهبود کیفیت کالاها منجر خواهد شد. حمایت دولت از تولیدکنندگان، با بستن درها بر روی ورود کالاهای خارجی در مدتی مشخص، باعث می شود که مردم به خرید کالای داخلی روی آورند. در نهایت، تولیدکنندگان نیز برای ارائه جنس بهتر و باکیفیت تر تلاش بیشتری می کنند.

برند حارس

شرکت پارس ارتباط افزار ضمن احساس مسئولیت نسبت به سرنوشت اقتصادی کشور و باتکیه بر توان و پتانسیل نیروی انسانی خود با بهره مندی از این مزیت رقابتی، که بیش از 15 سال تجربه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دارا می باشد، با معرفی برند تولیدی حارس قدم در عرصه تولید ملی نهاده که بطور مستقیم بر اشتغال زایی و کارآفرینی و کاهش نرخ تورم تاثیر می گذارد و در تلاش است تا در ارتقاء و بهبود اقتصاد کشور سهیم باشد. آگاهی و تمرکز بر لزوم توجه ویژه به مقوله اشتغال و تولید، علاوه بر توسعه ساختارهای زیربنایی و رشد اقتصادی موجب خودباوری جوانان و متخصصان این مرزوبوم و در نهایت شکوفایی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران است.

کارخانه

بهره برداری از پنج خط مکانیزه تولید، بخش های کنترلی از جمله آزمایشگاه، واحدهای کنترل کیفیت، تحقیق توسعه و تزریق Firmware با ظرفیت اشتغال بالغ بر 70 نفر و استفاده از توان تخصصی بیش از 90 نفر کارشناس در زنجیره فروش، خدمات پس از فروش و فعالیت های وابسته از افتخارات مجموعه پارس ارتباط افزار در حوزه کارآفرینی و اشتغال زایی می باشد.

اخذ گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت

گارانتی و تضمین کیفیت

شرکت پارس ارتباط افزار به پشتوانه بیش از ده سال حضور در بازار تجهیزات نظارت تصویری و با هدف مبارزه با قاچاق کالا، ارائه خدمات پس از فروش را بعنوان یکی از حقوق مشتریان در نظر گرفته است. این شرکت در راستای احترام به حقوق مصرف کننده و جلب اعتماد مشتریان خود، اقدام به ارائه ضمانت کیفیت و عملکرد کالاهای خود نموده است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص در فرآیند تولید کالا، شرکت پارس ارتباط را بر آن داشته است تا با ارائه 2 سال گارانتی، کیفیت محصولات خود را تضمین نماید.

دارنده گواهینامه های:

ISO45001:2018

استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی

ISO14001:2015

استاندارد سیستم زیست محیطی

ISO19001:2015

استاندارد تضمین کیفیت


با دو سال گارانتی پارس ارتباط افزار

فهرست