تماس با ما _ شرکت شاهین دید سهند

تماس با ما

مجموعه دوربین مداربسته در تبریز

مجموعه دوربین مداربسته در تبریز شاهین دید سهند می باشد که با ارائه خدمات منحصربه فرد توانسته است سابقه درخشانی رقم بزند. هدف مجموعه جلب رضایت مشتریان می باشد و برای رسیدن به این هدف همواره در تلاش هستیم به روزترین و بهترین اطلاعات، تکنولوژی ها و محصولات نظارت تصویری را در اختیار مشتریان قرار دهیم .
با توجه به تنوع سیستم های امنیتی و احتمال ایجاد سردرگمی در انتخاب ، تیم فروش مجموعه دوربین مداربسته در تبریز ( شاهین دید سهند )همیشه در دسترس است تا پاسخگوی سوالات شما باشد . جهت ارتباط با  تیم پشتیبانی مجموعه نیز می توانید از قسمت ارسال تیکت اقدام نمایید و یا با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
بزرگترین و مهمترین موفقیت ما جلب رضایت مشتریانمان خواهد بود و در این راستا تمام تلاش حود را بکارمی گیریم تا بهترین خدمات آموزش، مشاوره، فروش، نصب و خدمات پس از فروش را ارائه نماییم. جهت جلب رضایت مشتریانمان همیشه در دسترس هستیم و خدمات این مجموعه به صورت 24 ساعته برای همکاران و مشتریان ارائه می گردد. شماره تماس 09144929309 به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات ، ارائه مشاوره ، ارائه پشتیبانی برای  شما عزیزان می باشد . در صورتی که می خواهید جهت افزایش سطح ایمنی یک محل دوربین مداربسته یا سیستم حفاطتی نصب نمایید، حتما از کارشناسان مجموعه شاهین دید سهند مشاوره بگیرید ، یقیناٌ نظرات تخصصی بروز و کامل دریافت خواهید نمود .

فروشگاه

تلفن تماس :

35562125 – 041

ایمیل :

 info@shahindid.ir

شنبه تا پنج شنبه . 9.00 – 20.00

تبریز – چهار راه شریعتی – روبروی سینما فرهنگیان – کوچه دکتر نوایی – پلاک 22

دفتر مجموعه

تلفن تماس :

35530771 – 041

ایمیل :

 info@shahindid.ir

شنبه تا پنج شنبه . 9.00 – 20.00

تبریز – شریعتی جنوبی – خیابان والمان – جنب مجموعه هواپیمایی گلدیس پرواز – ساختمان آرکا – طبقه 3