گلری تصاویر شرکت شاهین دید سهند

مجموعه شاهین دید سهند

ما در شاهین دید سهند یک گروه تخصصی در زمینه تأمین سیستم های امنیتی از صفر تا صد هستیم برای اینکه امنیت را در سطح بالا به شما هدیه کنیم . شاهین دید سهند در این مسیر لحظات شیرین و ناراحتی های بسیار داشته است . ثبت لحظات خاطره انگیز و مرور آن ها با دیدن عکس ها در لحظاتی که غمگین هستیم لبخند را بر لبانمان نقش می بندد و ناخودآگاه ما را می برد به اتفاقات خوش آن روز و از بار غممان می کاهد. برای آشنایی بیشتر شما با گروه شاهین دید سهند برخی از عکس هامون رو به اشتراک گذاشتیم .
شاهین دید سهند نماینده رسمی دوربین مداربسته هایک ویژن در تبریز ، دوربین مداربسته داهوا در تبریز ، دوربین مداربسته تیاندی در تبریز و دوربین مداربسته هایلوک در تبریز می باشد . سعی کرده ایم مجموعه ای تشکیل دهیم که خدمات بهتر و منحصربه فرد برای مشتریانمان ارائه نماییم و به هدف ارزشمند خود که جلب رضایت مشتریان است نزدیکتر شویم .
امیدواریم خدماتی که ارائه می دهیم برای جامعه مفید واقع شود و به لطف خداوند و حمایت هموطنان عزیز بتوانیم خدمات بهتری را در راستای افزایش سطح ایمنی جامعه ارائه نماییم  . در این صفحه سعی کرده ایم با انتشار عکس هایی که در طول چندین سال ثبت کرده ایم ارتباط قوی بین مجموعه و مشتریانمان ایجاد نماییم و شما را با اعضای تیممان بیشتر آشنا سازیم . شاهین دید سهند متشکل از تیم پشتیبانی ، تیم خدمات پس از فروش ، تیم آموزش و تیم فروش میباشد که هدف همه اعضا ایجاد ارتباط قوی و صمیمی با مشتریان و همکاران و جلب رضایت هموطنان عزیز می باشد .
همکاران عزیز می توانند عکس هایی که ازنصب پروژه های خود  تهیه کرده اند را جهت انتشار در این صفحه  در بخش ارسال تیکت بارگذاری و یا به بخش پشتیبانی مجموعه ارسال کنند .