اخبار و مقالات

برند حارس در تبریز

برند حارس

در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی دیگر از برند های دوربین مداربسته بپردازیم . برند حارس تولید کننده دوربین مداربسته ایرانی می باشد و با این حال در کنار برند های خارجی دوربین مداربسته نظیر دوربین مداربسته هایک ویژن ، هایلوک ، داهوا و … به فعالیت خود ادامه می دهد و با آنها رقابت می کند .

معرفی برند حارس :

برند دوربین مداربسته حارس که با نام تجاری HARES شناخته می شود یک تولید کننده دوربین مداربسته ایرانی می باشد که از سال 1397 کار و فعالیت خود را آغاز کرده است . این مجموعه برترین تولید کننده دوربین مداربسته در ایران به شمار می رود که محصولات آن توسط مجموعه پارس ارتباط افزار تولید و در ایران عرضه می گردد . این برند با قطعیت و ضمانت تمام می توان گفت تنها برند ایرانی تولید کننده سیستم های امنیتی می باشد که طبق استاندارد های جهانی جلو می رود و محصولات خود را تولید می کند . در پی این کیفیت بالای محصولات این برند ، این مجموعه می تواند با برند های خارجی برتر نظیر هایک ویژن ، داهوا ، هایلوک و … به رقابت بپردازد .
نحوه تشکیل یابی رند دوربین مداربسته حارس به این ترتیب بود که مجموعه پارس ارتباط افزار به عنوان پیشرو در زمینه دوربین مداربسته در مسیر پیشرفت اقتصاد کشور حس مسئولیت کرده و در جهت سهیم شدن در شکوفایی اقتصاد ملی و اشتغال زایی هر چند کوچک در کشور ، اقدام به راه اندازی برند حارس و تولید دوربین مداربسته ها و سیستم های امنیتی این برند کرد . این مجموعه با این اقدام و فعالیت به صورت یک تولید کننده دوربین مداربسته ، به طور مستقیم بر موضوعات مهم و دخیل در اقتصاد ، نظیر اشتغال زایی ، کارآفرینی و کاهش نرخ تورم تاثیر مفید گذاشته است . این مجموعه در پی این عوامل و فعالیت های خود همواره در تلاش است تا در ارتقاء و بهبود اقتصاد کشور سهیم باشد و نقش خود را به خوبی ادا کند .

فرایند تولید دوربین مداربسته حارس :

مجموعه پارس ارتباط افزار با بهره بندی و استخدام منابع انسانی متخصص توانست ر این مسیر به عنوان یک تولید کننده سیستم های امنیتی فعالیت خود را آغاز کند آن هم در شرایطی که به عنوان اولین مجموعه و پیشرو در این مسیر در کشور ایران به شمار می رفت و پیشروی و تولید محصول را در این زمان بسیار دشوار می کرد اما این مجموعه با بهره برداری هرجه بهتر از تیم متخصص و پر مهارت خود توانست یکی از بهترین و برترین محصولات را در ایران تولید کند و به عنوان یک برند معروف در جامعه شناخته شود .
اما لازم به ذکر است که این تولیدات و کیفیت های محصولات این مجموعه اتفاقی نبوده و در پی یکی سری فعالیت ها ایجاد شده است .
برخی ویژگی ها نظیر ویژگی هایی که در زیر به آن می پردازیم در این امر و پیشرفت این مجموعه بسیار دخیل بوده اند :

این مجموعه 5 خط مکانیزه تولید دارد

• این مجموعه از بخش های کنترلی محصولات برخوردار می باشد
• برخی بخش های کنترلی محصولات مجموعه و برند حارس شامل مواردی نظیر : آزمایشگاه ، واحد های کنترل کیفیت ، تحقیق و توسعه ، تزریق Firmware و … می باشد .
تزریق Firmware به صورت کاملا تخصصی در این مجموعه انجام می شود به نحوی که در این بخش بالغ بر 70 نفر از افراد متخصص مشغول به کار هستند . علاوه بر این موارد ، لازم به ذکر است که در بخش فروش به ویژه در قسمت زنجیره فروش از توان تخصصی بیش از 90 نفر کارشناس و متخصص ماهر بهره گرفته می شود تا بهترین محصولات به عنوان نتیجه کار تولید و عرضه شوند .
بنابراین در پی تلاش های تیم متخصص و منابع انسانی مجموعه حارس در انتخاب بهترین موارد در مسیر و فرایند تولید ، موجب شده است تا بهترین محصولات با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه شوند .

ضمانت و اصالت محصولات حارس :

مجموعه پارس ارتباط افزار برای اعتماد سازی هرچه بیشتر بین خود و افرادی که قصد خرید از این محصولات حارس و سیستم های دوربین مداربسته را دارند ، دست به اقداماتی می زند تا این اعتماد و اعتبار دوطرفه هرچه بیشتر بین طرفین برقرار شود .
یکی از این اقدام ها ، ارائه کردن مدارک ، گواهی نامه های دریافتی و تاییدیه های جهانی و استاندارد ها می باشد . در پی این مورد مجموعه پارس ارتباط افزار برای برند حارس گواهینامه های ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 45001 را دارا می باشد . این گواهی ها هر کدام جزو مهم ترین و برترین استاندارد های جهانی به شمار می رود و نشان گر این است که هر سازمانی قادر به دریافت این گواهی نامه ها شده باشد به این معنی است که کیفیت کار و تولید آن ها تایید شده است .
این مجموعه در سال 2015 موفق به دریافت گواهی نامه ISO 9001 و ISO 14001 شد . گواهی نامه ISO 9001 به معنی تاییدیه برای استاندارد تضمین کیفیت می باشد و گواهی نامه ISO 14001 نیز برای تاییدیه استاندارد سیستم زیست محیطی مجموعه پارس ارتباط افزار و برند حارس صادر شده است .
مجموعه پارس ارتباط افزار پس از دریافت دو گواهی نامه ISO 9001 و ISO 14001 ، پس از گذشت 3 سال موفق به دریافت یک گواهی نامه دیگری نیز شد . یعنی این مجموعه در سال 2018 موفق به دریافت گواهی نامه ISO 45001 شد که برای تاییدیه استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی صادر شده است .
مجموعه پارس ارتباط افزار علاوه بر این موارد ، موفق به دریافت گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز شده است .
علاوه بر همه این مور ، مجموعه پارس ارتباط افزار با فعالیت بیش از 10 سال در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی نظارتی – تصویری ، جهت ضمانت هرچه بیشتر کیفیت کار خود و پشتیبانی از آن ، بر روی تمامی محصولات خود به مدت 2 سال معادل 24 ماه گارانتی قرار داده است که بنابر این گارنتی امکان تعمیر و حتی تعویض محصول مورد نظر در صورت امکان وجود دارد . این اقدام ها در پی ارائه خدمات پس از فروش انجام گرفته است که این مجموعه با توجه به حقوق مشتریان که یکی از مهم ترین عوامل می باشد ، در نظر گرفته است تا این خدمات را علاوه بر فروش بهترین و با کیفیت ترین محصولات به کاربران خود نیز ارائه دهد . بنابراین این مجموعه در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان و جلب اعتماد مشتریان خود ، اقدام به ارائه ضمانت کیفیت و عملکرد کالاهای خود نموده است .

چرا دوربین های مداربسته حارس را انتخاب کنیم ؟

• کیفیت بالای محصولات : مجموعه پارس ارتباط افزار تولید کننده محصولات با کفیت تحت استاندارد های بین المللی می باشد که به برخی از این استاندارد ها نیز در بخش های بالاتر نیز اشاره شده است .
• داشتن تیمی حرفه ای : مجموعه پارس ارتباط افزار دارای تیمی با انرژی و با تجربه در عین مهارت های بالا و تخصص در حوزه تولید دوربین های مداربسته می باشد و به عنوان یک مورد برتر کیفیت کار این مجموعه و برند حارس را تضمین می کند .
• دارای رزومه درخشان : مجموعه پارس ارتباط افزار در طی سال های فعالیت خود از سال 1397 تا به الان رزومه قوی و تخصصی را برای خود ایجاد کرده است و محصولات حارس به ویژه دوربین های مداربسته از رتبه بالایی در فروش به عنوان برند ایرانی برخوردار می باشند .
• استفاده از روش های نوین : مجموعه پارس ارتباط افزار همواره در حال بروز کردن پرسنل و متخصصان گروه و تیم خویش بوده است تا از دانش ، تکنولوژی و متد های روز دنیا عقب نماند و همواره بهترین محصولات را تولید و در بازار عرضه کند .
• تامین قطعات مناسب : مجموعه پارس ارتباط افزار بهترین بردهای موجود در بازار جهانی، بهترین متریال و قطعات الکترونیکی را تامین می کند و در محصولات خود به کار می گیرد .
• استفاده از تکنولوژی مناسب : مجموعه پارس ارتباط افزار برای این موضوع اهمیت زیادی قائل است و همراه با تکنولوژی و پیشرفت های جهانی حرکت می کند زیرا فارغ از مجوزهای لازم و استفاده از مواد و قطعات اولیه با کیفیت، استفاده از تکنولوژی مناسب حرف اول را در کار و تولید محصولات می زند و این مجموعه این استاندارد را رعایت می کند و از تکنولوژی های مناسب در کار خود بهره می گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *